Zpracování údajů zákazníků

Důvod a účel zpracování údajů

Důvod zpracovávání

Osobní údaje zákazníka zpracováváme výlučně pro účely nezbytné k plnění smlouvy uzavřené v moment potvrzení objednávky mezi zákazníkem a námi (provozovatelem) - § 13 odst. 1 (1) písmeno b) ZOOU.

E-mail

Váš e-mail potřebujeme pro doručení požadované informace o čísle. Obdržíte od nás informační e-mail se statusem objednávky iv případě, že majitele čísla nenajdeme. Můžete od nás obdržet e-mail v případě změny obchodních podmínek. Na e-mail odesíláme také doklad o poskytnutí služby.

Víme, že Váš čas je cenný a proto vám neodesíláme žádné marketingové newslettery ani jiný druh spamu – proto od Vás nevyžadujeme souhlas pro použití pro marketingové účely.

IP Adresa

Používáme ji, abychom uměli identifikovat, kdo se přihlásil na Váš účet. IP adresa se také může použít pro účel prokázání skutečnosti, kdo odesílal objednávku.

Telefonní číslo

Telefonní číslo zaznamenáváme jen v případě, že zákazník uhrazoval objednávku prostřednictvím SMS platby. Číslo potřebujeme z důvodu, abychom uměli ověřit, zda byla objednávka skutečně uhrazena.

Doba uchovávání osobních údajů

Uchovávání osobních údajů zákazníka je zapotřebí nejméně po dobu 2 let a to zejména pro potřeby případné žádosti o reklamaci a pro možnost si kdykoli stáhnout doklad z účtu. Pokud již zákazník není aktivní po uplynutí této doby, jeho účet bude automaticky vymazán. Pokud si již zákazník nepřeje mít u nás účet, může si jej prostřednictvím nastavení vymazat.

Dodatečné informace

Komu data poskytujeme?

Vaše údaje neposkytujeme třetím stranám – s výjimkou našeho externího hostingu, na kterém jsou údaje bezpečně uloženy. Přenos údajů do třetích zemí se neuskutečňuje.

Měření návštěvnosti - Google Analytics

Pro účely měření návštěvnosti webu používáme nástroj Google Analytics, který shromažďuje anonymizovaná data (to znamená, že nástroji Google Analytics nikdy neodešleme Vaši IP adresu, e-mail nebo jiný osobní údaj, který by Vás mohl identifikovat).

Identifikační údaje provozovatele

Infohunt s. r. o.
Karpatské námestie 10A
831 06 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 51486741
DIČ: 2120731426

Jaká práva mohu uplatnit?

Právo na zrušení souhlasu se zpracováním údajů; omezení & namítání zpracování dat

Pokud již nejsou údaje potřebné pro účel plnění smlouvy, která vznikla po potvrzení objednávky, může zákazník svůj souhlas se zpracováním jeho údajů odvolat tím, že si zruší svůj účet (po přihlášení v nastaveních -> ochrana účtu).
V případě, že má zákazník první neuhrazenou objednávku na svém účtu, může o automatický výmaz účtu požádat až po uplynutí šesti měsíců (zejména z důvodu ochrany systému provozovatele před cílenými útoky).

Právo požadovat od provozovatele přístup k údajům

Po přihlášení v sekci nastavení -> moje údaje máte možnost si stáhnout údaje, které o Vás zpracováváme.

Právo na změnu osobních údajů

Po přihlášení v sekci nastavení -> změnit e-mail si můžete změnit svoji emailovou adresu

Na Váš e-mail odešleme nové heslo, se kterým se přihlásíte.
zavřít
získat nové heslo
Na Váš e-mail jsme odeslali nové heslo, se kterým se přihlásíte. Pokud jste ho ještě nedostali, podívejte se také do složky SPAM.
zavřít
Odeslání nového hesla neproběhlo - zřejmě jsme Vám ho už poslali (zkontrolujte si prosím i složku SPAM).
zavřít
Heslo bylo nastaveno. Odteď se bude vyžadovat heslo při každém přihlášení. Přihlašování heslem je možné zrušit v nastaveních účtu.
zavřít
Nastavení hesla
Nové heslo bylo úspěšně nastaveno
Hesla se neshodují nebo jsou příliš krátké