O naši službě Infohunt

Co děláme?

Řešíme problém který každý z nás zná: Kdo mi volal? Jsme prví online služba specializující se na identifikaci neznámých volajících neznámých telefonních čísel. Naše služba vám umožňuje zjistit jméno osoby podle telefonního čísla, které vám volalo, za malý poplatek. S naší pomocí budete schopni ověřit totožnost neznámého.

Chráníme před telefonními hrozbami

Důvodem, proč jsme vyvinuli tuhle identifikační službu, je poskytnout našim zákazníkům informace nezbytné k ochraně před nevyžádanými voláními, jako jsou telemarketingové hovory a spamová volání. Chápeme, že tyto volající mohou být nejen otravní, ale také zdrojem obav a rizika pro vaši bezpečnost. Proto jsme se zaměřili na poskytování spolehlivé a rychlé identifikace neznámých volajících.

Nejsme databáze čísel, informace hledá personál

Naše služba funguje tak, že naši zkušení pracovníci v reálném čase shromažďují a analyzují informace. Tímto způsobem jsme schopni získat relevantní údaje, ověřit je a doručit zákazníkům do 3 minut od zadání požadavku. Věříme, že rychlost a přesnost jsou klíčové faktory při poskytování této služby, a proto se snažíme překonávat očekávání našich zákazníků.

Jsme rádi za naši pověst spolehlivé a důvěryhodné služby. Fungujeme již více než 6 let a naše dlouhodobé zkušenosti nám umožňují nabízet nejlepší možnou kvalitu služeb našim zákazníkům. Náš vysokoškolený personál zajišťuje, že poskytované informace jsou co nejvíce přesné.

Monitorujeme hrozby

Hrozby typu Vishing (podvodné volání za účelem získání citlivých informací) se vyskytují neustále, proto tyhle podvodné telefonáty monitorujeme a zákazníky o nich včas informujeme. Veřejnosti rovněž poskytujeme bezplatný nástroj Hledam.net, kde si zákazníci mohou zdarma rychle ověřit, zda telefonní číslo není spam nebo telemarketing.

Né však vždy jméno zasíláme

Pokud naši operátoři zjistí, že telefonní číslo používá nezletilá osoba nebo číslo je využíváno jinou zranitelnou skupinou (např. osoby poskytující “intimní služby”), jméno nezprostředkujeme. Toto opatření spadá do našich zásad ochrany osobních údajů majitelů telefonních čísel.

Na Váš e-mail odešleme nové heslo, se kterým se přihlásíte.
zavřít
získat nové heslo
Na Váš e-mail jsme odeslali nové heslo, se kterým se přihlásíte. Pokud jste ho ještě nedostali, podívejte se také do složky SPAM.
zavřít
Odeslání nového hesla neproběhlo - zřejmě jsme Vám ho už poslali (zkontrolujte si prosím i složku SPAM).
zavřít
Heslo bylo nastaveno. Odteď se bude vyžadovat heslo při každém přihlášení. Přihlašování heslem je možné zrušit v nastaveních účtu.
zavřít
Nastavení hesla
Nové heslo bylo úspěšně nastaveno
Hesla se neshodují nebo jsou příliš krátké