Autor: Jakub Mikoláš

Zakladatel služby Infohunt s.r.o., která pomáhá zákazníkům identifikovat neznámá a potenciálně nebezpečná telefonní čísla. Již přes 5 let je mou specializací zjišťování informací z veřejně dostupných zdrojů (prostřednictvím OSINT analýzy - Open Source Intelligence).


Díky dlouholetému působení v této oblasti jsem nabyl porozumění problematice a postupům, které umožňují efektivní vyhledávání informací. Pracujeme s rozmanitými zdroji, jako jsou veřejné databáze, webové stránky, sociální média a další dostupné informační kanály.


Naše společnost Infohunt přispívá k ochraně lidí před podvodníky, nežádoucími volajícími a vishing telefonáty. Společně s mým týmem neustále rozvíjíme naše dovednosti a techniky, abychom mohli lépe sloužit našim zákazníkům a poskytovat jim nejlepší možnou podporu při identifikaci a získávání informací o telefonních číslech.

Na Váš e-mail odešleme nové heslo, se kterým se přihlásíte.
zavřít
získat nové heslo
Na Váš e-mail jsme odeslali nové heslo, se kterým se přihlásíte. Pokud jste ho ještě nedostali, podívejte se také do složky SPAM.
zavřít
Odeslání nového hesla neproběhlo - zřejmě jsme Vám ho už poslali (zkontrolujte si prosím i složku SPAM).
zavřít
Heslo bylo nastaveno. Odteď se bude vyžadovat heslo při každém přihlášení. Přihlašování heslem je možné zrušit v nastaveních účtu.
zavřít
Nastavení hesla
Nové heslo bylo úspěšně nastaveno
Hesla se neshodují nebo jsou příliš krátké